Firma

DLG Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Załom pod Szczecinem, jest wiodącym importerem i dystrybutorem szerokiego asortymentu artykułów motoryzacyjnych  skierowanych głównie na rynek stacji paliw i sklepów motoryzacyjnych.

Jest to  m.in. najbardziej rozpoznawalna i uznana marka  akcesoriów samochodowych  ALL RIDE, obecna w stacjach paliw w całej Europie.

Firma DLG jest także importerem  wysokiej jakości  dywaników,  kabli rozruchowych, oraz innych produktów  techniczno-motoryzacyjnych, w tym profesjonalnych, warsztatowych narzędzi ręcznych JETECHTOOL, porównywalnych z najlepszymi  markami światowymi,  objętych dożywotnią gwarancją -  popartą certyfikatami ISO.


Współpracujemy także z większością  producentów i  importerów chemii samochodowej, akcesoriów, artykułów chemii osobistej i gospodarczej, zabawek, akcesoriów do urządzeń mobilnych, przez co oferta jest wzbogacona do ponad 6.000 pozycji asortymentowych i jest  największą z oferowanych na tym rynku. Pozwala  to na komplementarne zaopatrzenie stacji benzynowych oraz sklepów motoryzacyjnych  w asortyment dostosowany do potrzeb jej klientów. Posiadamy największy asortyment produktów kierowanych dla najbardziej wymagającego Odbiorcy – kierowcy transportowego TIR, w tym tarczki, obrysówki, przewody  powietrza, paliwowe, itp.

Dodatkowy asortyment z zakresu artykułów rowerowych, ogrodowych oraz AGD pozwala na urozmaicenie oferty w sklepach stacji, które poprzez   położenie mikroregionalne pełnią szczególna rolę w zaopatrzeniu rynku.

Poprzez wypracowanie wysokich standardów współpracy, posiadając przeszkoloną i ciągle uzupełniającą wiedzę  kadrę przedstawicieli handlowych, oferujemy stacjom partnerską współprace. Polega ona na fachowym doradztwie we właściwym doborze asortymentu dla zróżnicowanych ze względu na położenie i rodzaj klientów stacji, pomagając w aktywnej sprzedaży, pomocy w aranżacji ekspozycji, wymianę nierotujących produktów, stosowanie szerokiego wachlarza narzędzi  marketingowych, pomagających w aktywnej sprzedaży.

 Dewizą naszej firmy jest zasada identyfikacji z Partnerami i współdziałanie z nimi  w osiągnięciu wspólnego sukcesu w biznesie.